Responsive Menus (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: One
cs: Jeden

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Both
cs: Obojí

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Two
cs: Dva

en: Three
cs: Tři

en: Right to left
cs: Zprava doleva

en: Left to right
cs: Zleva doprava

en: Style settings
cs: Nastavení stylů
