Responsive Menus (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།
