Responsive Menus (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Theme
id: Tema

en: Expanded
id: Diluaskan

en: Custom
id: Tersuai

en: Both
id: Keduanya

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: The settings have not been saved because of the errors.
id: Pengaturan ini belum disimpan karena memiliki kesalahan.

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Right to left
id: Kanan ke kiri

en: Left to right
id: Kiri ke kanan

en: Style settings
id: Pengaturan gaya
