Responsive Menus (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Right to left
km: ពី​ស្តាំ​ទៅ​ឆ្វេង

en: Left to right
km: ពី​ឆ្វេង​ទៅ​ស្តាំ
