Responsive Menus (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Both
lv: Abi

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Right to left
lv: No lapās puses uz kreiso

en: Left to right
lv: No kreisās puses uz labo

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi
