Responsive Menus (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: One
mr: एक

en: Right to left
mr: उजवीकडून डावीकडे

en: Left to right
mr: डावीकडून उजवीकडे
