Responsive Menus (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Menu
my: မီနူး

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Right to left
my: ညာမှဘယ်

en: Left to right
my: ဘယ်မှညာ
