Responsive Menus (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Theme
ps: ویینه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Both
ps: دواړه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Three
ps: درې

en: Right to left
ps: ښي تر كيڼ

en: Left to right
ps: كيڼ تر ښي

en: Style settings
ps: ډول امستنې
