Responsive Menus (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Menu
th: เมนู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: The settings have not been saved because of the errors.
th: การตั้งค่าไม่ถูกบันทึกเนื่องจากมีข้อผิดพลาด

en: Right to left
th: ขวาไปซ้าย

en: Left to right
th: ซ้ายไปขวา
