Responsive Menus (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: The settings have not been saved because of the errors.
ug: خاتالىق كۆرۈلگەچكە، ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Right to left
ug: ئوڭدىن سولغا

en: Left to right
ug: سولدىن ئوڭغا

en: Style settings
ug: ئۇسلۇب تەڭشىكى
