Responsive Menus (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Yes
ca: Sí

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: One
ca: Un

en: Menu
ca: Menú

en: Theme
ca: Tema

en: Expanded
ca: Expandit

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Both
ca: Ambdós

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: Collapsed
ca: Plegat

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Two
ca: Dos

en: Three
ca: Tres

en: Light
ca: Clar

en: Right to left
ca: Dreta a esquerra

en: Left to right
ca: Esquerra a dreta

en: Style settings
ca: Paràmetres d'estil

en: Four
ca: Quatre

en: Dark
ca: Fosc
