Responsive Menus (7.x-1.7) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Menu
eo: Menuo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Custom
eo: Propra

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: Right to left
eo: Dekstre maldekstren

en: Left to right
eo: Maldekstre dekstren
