Responsive Menus (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Menu
he: תפריט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Expanded
he: מורחב

en: Custom
he: מותאם

en: Both
he: שנייהם

en: Collapsed
he: מכווץ

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Left to right
he: משמאל לימין

en: Style settings
he: הגדרות סגנון
