Responsive Menus (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Both
sk: Oba

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Right to left
sk: Sprava doľava

en: Left to right
sk: Zľava doprava
