Responsive Menus (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Menu
ml: മെനു

en: Right to left
ml: വലത്തുനിന്നും ഇടത്തോട്ട്

en: Left to right
ml: ഇടത്തുനിന്നും വലത്തോട്ട്
