Responsive Menus (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: One
pl: Jeden

en: Theme
pl: Skórka

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: Custom
pl: Własne

en: Both
pl: Oba

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Two
pl: Dwa

en: Three
pl: Trzy

en: Light
pl: Jasny

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

en: Style settings
pl: Ustawienia stylu

en: Dark
pl: Ciemny
