Responsive Menus (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: One
pt: Um

en: Theme
pt: Tema

en: Expanded
pt: Expandido

en: Custom
pt: Personalizado

en: Both
pt: Ambos

en: Collapsed
pt: Fechada

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: Os parâmetros não foram guardados porque existem erros.

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Three
pt: Árvore

en: Right to left
pt: Direita para a esquerda

en: Left to right
pt: Esquerda para a direita

en: Style settings
pt: Definições de estilo

en: Four
pt: Quatro
