Responsive Menus (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Menu
ta: பட்டி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
