Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች
