Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Label
ast: Etiqueta

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
