Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Menu settings
bg: Настройки на меню
