Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস
