Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Label
bs: Oznaka

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Menu settings
bs: Opcije menija
