Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Insert
ca: Insereix

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Static
ca: Estàtic

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: Transition
ca: Transició

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Relative
ca: Relatiu

en: Menu depth
ca: Profunditat en el menú
