Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Insert
cs: Vložit

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Block name
cs: Název bloku

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Relative
cs: Relativní

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: Menu depth
cs: Hloubka menu
