Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Relative
cy: Cymharol
