Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
