Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού
