Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Label
eo: Etikedo.

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj
