Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Block name
eu: Blokearen izenburua

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Relative
eu: Erlatiboa
