Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Label
gd: Leubail

en: Before
gd: Roimhe

en: After
gd: 'Na dhèidh

en: Not installed
gd: Cha deach a stàladh

en: Block name
gd: Ainm a' bhloca
