Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Block name
gl: Nome do bloque

en: Installed
gl: Instalado

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Relative
gl: Relativo
