Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: navigation
hu: navigáció

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Static
hu: Állandó

en: Block name
hu: Blokknév

en: Transition
hu: Átmenet

en: Installed
hu: Telepített

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Relative
hu: Relatív

en: You must enter a number from 0 to 99.
hu: Be kell írni egy számot 0 és 99 között.

en: Menu parent
hu: Menü szülő

en: Animate
hu: Lejátszó szétnyitása / összecsukása

en: Menu depth
hu: Menümélység
