Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: navigation
id: navigasi

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Static
id: Statik

en: Block name
id: Nama blok

en: Transition
id: Transisi

en: Installed
id: Terinstal

en: Menu settings
id: Pengaturan menu

en: Menu depth
id: Kedalaman Menu
