Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: Label
it: Etichetta

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Insert
it: Inserisci

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Not installed
it: Non installato

en: Block name
it: Nome del blocco

en: Transition
it: Transizione

en: Installed
it: Installato

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Relative
it: Relativa
