Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Menu settings
jv: Sétingan menu
