Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Label
ka: სათაური

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
