Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Label
kk: Атауы

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері
