Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Label
km: ស្លាក

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​
