Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Animate
kn: ಸಜೀವಗೊಳಿಸು
