Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Label
ku: پێناس

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست
