Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: False
mn: Худал

en: Insert
mn: Оруулах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
