Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक
