Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Insert
nl: Invoegen

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: navigation
nl: navigatie

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Static
nl: Statisch

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Transition
nl: Overgang

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Relative
nl: Relatief

en: Animate
nl: Animeren

en: Menu depth
nl: Menudiepte
