Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Label
nn: Etikett

en: Insert
nn: Set inn

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Relative
nn: Relativ
