Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Insert
pl: Wstaw

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: navigation
pl: nawigacja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Static
pl: Statycznie

en: Block name
pl: Nazwa bloku

en: Transition
pl: Przejście

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Relative
pl: Względne

en: You must enter a number from 0 to 99.
pl: Wprowadź liczbę od 0 do 99.
