Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Block name
ps: غونډ نوم

en: Installed
ps: لګول شوي
