Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: navigation
sk: navigácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Static
sk: Statický

en: Block name
sk: Názov bloku

en: Installed
sk: Inštalované

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Relative
sk: Relatívne

en: You must enter a number from 0 to 99.
sk: Musíte zadať číslo od 0 do 99
