Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Label
sl: Oznaka

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija
