Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Insert
sv: Infoga

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: navigation
sv: navigering

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Static
sv: Statisk

en: Block name
sv: Blocknamn

en: Transition
sv: Övergång

en: Installed
sv: Installerad

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Relative
sv: Relativt

en: You must enter a number from 0 to 99.
sv: Du måste ange en siffra från 0 till 99.

en: Menu parent
sv: Överliggande meny
